KONST / Litografier / Färglitografi 7358537
nr 735 8537
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Färglitografi , Pietro Dalla Santa (1931-2002), "Seglora Kyrka", 261/300, signerad, motivets mått: 20x30
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2012
kl 18:33:55
23/1 18:21:27
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa